Przedszkole Publiczne w Rzuchowej

tel 14 67 46 091

zspigrzuchowa@interia.pl

„Mała książka wielki człowiek” – Biedroneczki w bibliotece

Mimo deszczowej pogody Biedroneczki udały się w poniedziałek 15 kwietnia do biblioteki na zajęcia zorganizowane przez panią Martę.

Pani bibliotekarka przygotowała dla swoich gości bajkę pt. „Florek w słonecznym lesie”, którą wzbogaciła ilustracjami w teatrzyku Kamishibai.  Przedszkolaki po wysłuchaniu przygód chłopca uczestniczyły w zajęciach plastycznych, na których wykonały barwnego wiosennego ptaszka. Dzieci miały również okazję do zwiedzenia biblioteki oraz do oglądnięcia wybranych książeczek. Na zakończenie Tymoteusz w imieniu wszystkich uczestników wręczył podziękowanie i pamiątkową laurkę dla Pani Marty, a wszystkie przedszkolaki obiecały, że przyjdą jeszcze do biblioteki z rodzicami w ramach projektu „Mała książka wielki człowiek”.

Autor: C.S.-M.