Przedszkole Publiczne w Rzuchowej

zspigrzuchowa@interia.pl

Odpłatność za przedszkole

Szanowni Państwo!

Informujemy o możliwości dokonywania opłat drogą elektroniczną za pobyt i żywienie dzieci w przedszkolu oraz obiady dla uczniów szkoły podstawowej.
Wpłat należy dokonywać na rachunek o nr NRB: 44 85890006 0100 0791 1169 0031
wpłacać należy dokładnie kwotę naliczoną przez p. Intendent (nie dokonywać nadpłat)

PRZEDSZKOLE:
  • od 02 do 15 dnia każdego miesiąca
  • w tytule przelewu należy wpisać "wpłata za pobyt i żywienie dziecka (imię i nazwisko)
    za miesiąc ..... w przedszkolu"
  • rodzice dzieci korzystających z przedszkola w czasie bezpłatnym w tylule przelewu "wpłata za żywienie dziecka (imię i nazwisko) za miesiąc .....w przedszkolu", za zwłokę są naliczane ustawowe odsetki.

Stawka żywieniowa:

- 2,50 zł - śniadanie

- 4 zł - obiad

- 1,50 zł - podwieczorek

Stawka za pobyt w przedszkolu:

- 1 zł/1 godz. za pobyt w przedszkolu

UWAGA!!!

przelewy należy dokonywać oddzielnie
dla dzieci z przedszkola
i oddzielnie dla uczniów ze szkoły!

Informacja o odpłatnościach za grudzień 2021r.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie!

Informujemy, że opłaty za miesiąć grudzień 2021r. bedą naliczane  do 23 grudnia (włącznie). Jeżeli dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach w przedszkolu w dn. 24 grudzień oraz 27 - 31 grudzień opłata za te dni będzie doliczona do opłaty za...