Przedszkole Publiczne w Rzuchowej

zspigrzuchowa@interia.pl

Rok szkolny 2021/22

Zakończenie roku w przedszkolu

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Dzień Pustej Sali

21 czerwca obchodziliśmy po raz pierwszy w naszym przedszkolu „Dzień Pustej Sali”. Tego dnia nic nie było tak jak zawsze. Przełamaliśmy rutynę i wprowadziliśmy zmiany, które pozwoliły spojrzeć inaczej na przedszkole zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Wycieczek nadszedł czas!

Nasze dwie najmłodsze grupy 3. czerwca wybrały się na wycieczkę do Dziecięcego Centrum Zabaw Figle Migle w Tarnowie.

Czerwcowe spacery

I mamy czerwiec – ostatni miesiąc roku edukacyjnego. Jest to czas, gdzie spora część aktywności przedszkolnej dzieci przypada na różnorodne wyjścia poza teren placówki, tj. wycieczki, czy spacery.

Wycieczka do Pacanowa

„W Pacanowie kozy kują więc Koziołek, mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa”.

8 czerwca 2022 r. grupa „Jeżyków” i grupa „Skrzatów” udały się na wycieczkę rekreacyjno- edukacyjną do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w...