Obóz szachowy

Informujemy Państwa o możliwości udziału Uczniów w obozie szachowym w Kotlinie Kłodzkiej.

Planowany termin 12-21.08.2022, uzależniony jest od terminu Międzynarodowego Turnieju Szachowego w Polanicy Zdroju i może ulec niewielkiej zmianie.
W programie obozu: warsztaty szachowe, turniej na kategorie, udział w Turnieju w Polanicy Zdrój, zwiedzanie Polanicy Zdrój, Duszniki Zdrój, Wambierzyce - sanktuarium i muzeum ruchomych szopek, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Podziemne miasto Hitlera - Ossówka, Góry Sowie, Góry Stołowe, ZOO i Aquapark Wrocław i inne atrakcje. W cenie obozu są również noclegi i całodzienne wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym AMW w miejscowości Młoty, bilety wstępu, dodatkowe ubezpieczenie i wszystkie przejazdy autobusem (Przewoźnik Aramis z Lisiej Góry).
Koszt 10-dniowego pobytu wynosi 1200 zł (możliwość wpłat ratami). Ilość miejsc ograniczona.
Wszystkich zainteresowanych proszę o informację zwrotną do Pani Urszuli Kantor oraz o wpłatę zaliczki w wysokości 300zł do 30.10.2021 na konto UKS Omega.