Święta w poezji

Nasza szkoła co roku organizuje wraz z uczniami różne imprezy związane ze świętami Bożego Narodzenia. Wśród nich jest konkurs poezji bożonarodzeniowej dla klas I-III. Chcemy w ten sposób wprowadzić uczniów w Święta oraz przybliżyć im ich właściwą istotę i sens. W tym roku konkurs odbył się 16 grudnia. Do udziału w nim zgłosiło się 37 uczniów. Jest to dla dzieci wielkie przeżycie, dlatego staramy się wszystkich uczestników nagrodzić drobnym upominkiem świątecznym. Jury wyłoniło 10 uczniów, którzy zostali wyróżnieni. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Większość nagród została ufundowana przez Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Biblos oraz panią Dianę Lisowską. Wszystkie dzieci pięknie się przygotowały i zaprezentowały.