W świątecznej atmosferze

W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowana przez uczniów klasy V wraz z wychowawczynią. Występ ubogacił zespół złożony z uczniów klas IIIa i IIIb, który zaśpiewał piękne kolędy i pastorałki. Solo wystąpił Szymon Chatała z kl. VIII, zaś na saksofonie zagrała Zuzanna Krydka z kl. IIIb. Uczniowie w ciekawy i wzruszający sposób wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, prezentując zwyczaje i obrzędy wieczerzy wigilijnej i Świąt Bożego Narodzenia. Występ uświetniła grupa kolędnicza złożona z uczniów klasy VIII.
Nie zapomniał o nas także św. Mikołaj, który dla wszystkich przygotował słodkie prezenty. Na koniec uczniowie klasy V złożyli świąteczne życzenia dla rodziców, nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły.
Wszystkim życzymy błogosławionych świąt.

Fot. ks. Jan Burdek