ZIELONA SZKOŁA 2024

Ilość miejsc: ograniczona
Zapisy w sekretariacie do 15 stycznia
W cenie:
• całodniowa wycieczka autokarowa podczas, której zobaczymy Woliński Park Narodowy wraz z Zagrodą Żubrów, Międzyzdroje oraz Jezioro Turkusowe - zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem
• Trzęsacz – zwiedzimy Multimedialne Muzeum Na Klifie
• Niechorze – wejdziemy na Latarnie Morską
• Pogorzelica – Aqua Park Sandra
• 4 godzinny event na wyłączność na poligonach Kajtur – strzelanie, gry terenowe, poligon, wyspa skarbów, pierwsza pomoc na polu walki
• Ognisko z pieczeniem kiełbasek
• W drodze powrotnej zatrzymamy się w Świebodzinie aby z bliska móc podziwiać Pomnik Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
ZAKWATEROWANIE
Ośrodek wypoczynkowy HARYZMA posiada korzystną lokalizację, ponieważ położony jest 200 metrów od plaży i zaledwie 50 m. od centrum Niechorza, czyli blisko Al. Bursztynowej, która jest uznawana za centrum handlowo-rozrywkowe w tej miejscowości. W celu zapewniania bezpieczeństwa dzieci, ośrodek jest ogrodzony i strzeżony dzięki czemu nic nie zakłóci wypoczynku. Duża ilość zieleni stwarza niepowtarzalny klimat oraz sprawia, iż jest przyjazny dla wszystkich. Ośrodek posiada wspaniałą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną, w której skład wchodzą boisko do siatkówki plażowej, boisko typu mini orlik z nawierzchnia poliuretanową, sala wielofunkcyjna, sala ze stołami pingpongowymi, sala telewizyjna, sala oranżeryjna, bezpieczny plac zabaw. Do dyspozycji jest także sprzęt sportowy oraz plażowy.
WYŻYWIENIE
4 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane, podwieczorek podawany podczas obiadu, suchy prowiant na drogę powrotną.
Oprócz programu podanego powyżej cena obejmuje:
• transport komfortowym autokarem (wyjazd w godzinach wczesno porannych, powrót w godzinach wieczornych)
• ubezpieczenie NNW
• opiekę pilota
• nocleg w pokojach 4 osobowych z łazienką, tv, balkonem (6 noclegów)
• pełne wyżywienie
• korzystanie z infrastruktury ośrodka
• ognisko z pieczeniem kiełbasek
• suchy prowiant na drogę powrotną
• dyplomy dla każdego uczestnika