Tarnowski Dzień Sportu

Uczniowie klasy VI ,,a" wzięli udział w Ogólnopolskiej Lekcji Wychowania Fizycznego zorganizowanej na Arenie Jaskółka w Mościcach. W ramach imprezy dla uczestników zostały przygotowane 23 sektory z różnych dziedzin sportu m.in. piłka siatkowa, piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, fitness, boks, podnoszenie ciężarów, łucznictwo, trampoliny i wiele innych atrakcji. Przez ponad 4 godziny uczniowie wzięli udział w zajęciach zorganizowanych na każdym ze sektorów. Dla wszystkich uczestników zostały przygotowane medale, woda oraz słodkie upominki. Mamy nadzieję, iż takie inicjatywy wpiszą się na stałe w harmonogram imprez dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy opiekunom Pani Katarzynie Dyląg, Iwonie Szarek oraz Michałowi Madejskiemu.