Zgubione podręczniki

Zasady płatności za uszkodzone, zniszczone lub niezwrócone podręczniki.

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręczników lub materiałów edukacyjnych zakupionych ze środków dotacji celowej:
•         do języka obcego nowożytnego do klasy I, II, III szkoły podstawowej,
•         do obowiązkowych zajęć edukacyjnych w klasie IV - VIII szkoły podstawowej,
 szkoła może żądać od rodziców ucznia zwrotu kosztu podręczników lub materiałów edukacyjnych, zgodnie z procedurą określoną przez dyrektora szkoły.

Zwrot kosztu zakupu podręcznika lub materiału edukacyjnego zakupionego przez szkołę ze środków dotacji celowej stanowi dochód szkoły/jednostki samorządu terytorialnego. W tym przypadku zwrot kosztów zakupu podręcznika rodzice powinni przekazać na rachunek bankowy szkoły/jednostki samorządu terytorialnego.

numer rachunku: 02 8589 0006 0100 0791 1169 0011
w tytule proszę wpisać: "Z zagubiony/zniszczony podręcznik do klasy..., imię i nazwisko..."