Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do klasy I szkoły podstawowej

w roku szkolnym 2024/2025

Jeżeli pragną Państwo zapewnić swemu dziecku wszechstronny rozwój w miłej, serdecznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej
i przyjaznej kadry -  zapraszamy do naszej szkoły, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Nasza oferta:

• ciepła, przyjazna atmosfera,
  • jednozmianowa nauka od godziny 7.45 we wszystkich klasach,
  • zajęcia edukacyjne w klasach 1-3 z szachów
  • pomoc psychologiczno – pedagogiczna dla uczniów i rodziców (logopeda, pedagog, psycholog, pedagog specjalny)
  • różnorodne formy pracy z dziećmi,
  • jasne i dobrze wyposażone w sprzęt multimedialny sale lekcyjne,
  • opiekę nad dziećmi w świetlicy szkolnej w godz. 6.30 - 16.00,
  • dobrze wyposażona biblioteka szkolna z dostępem do Internetu oraz czytelnia,
  • aktywnie działający chór szkolny prowadzony przez nauczyciela specjalistę,
  • zajęcia pozalekcyjne dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczniów, między innymi: koła zainteresowań, szachy, zajęcia sportowe, teatralne, robotyka, Klub Armii Krajowej, Caritas, Szkolne Koło wolontariatu „Nadzieja” itp.
  • smaczne domowe obiady przygotowywane w szkolnej kuchni,
  • ciekawe wycieczki, turnieje szachowe, wyjścia do teatrów, na koncerty muzyczne oraz tygodniowe wyjazdy na zieloną szkołę,
  • bezpieczeństwo uczniów (monitoring),
  • kompleks boisk zewnętrznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Rodzice kandydatów z obwodu szkoły (Rzuchowa) składają zgłoszenie do klasy I
w terminie od 12 lutego 2024r. do 23 lutego 2024r. do godz. 15.00. oraz Klauzulę  RODO

(wzór do pobrania - zgłoszenie)

Rodzice kandydatów spoza obwodu szkoły składają wniosek o przyjęcie do klasy I w terminie od 26 lutego do 15 marca 2024r.
oraz Klauzulę RODO

(wzór do pobrania - wniosek)