Przedszkole Publiczne w Rzuchowej

zspigrzuchowa@interia.pl

Jesteś tutaj:

Rekrutacja -  Informacje

Komisja rekrutacyjna informuje, że zgodnie z Zarządzeniem nr 17/2024 Wójta Gminy Pleśna
z dnia 30 stycznia 2024r.,

lista zakwalifikowanych kandydatów do Przedszkola Publicznego w Rzuchowej zostanie podana do publicznej wiadomości
poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w holu  - dnia 03 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00.

W dniach od 04 kwietnia 2024 r. do 15 kwietnia 2024 r. rodzice/opiekunowie prawni zakwalifikowanych kandydatów,
są zobowiązani złożyć w sekretariacie potwierdzenie woli uczęszczania do naszego przedszkola
w postaci pisemnego oświadczenia
(wzór do pobrania).

Listy kandydatów przyjętych zostaną opublikowane w dniu 17 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00
poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w holu.

Jednocześnie informujemy, że od 18 kwietnia 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. istnieje możliwość składania wniosków w trybie uzupełniającym.

Dzisiaj na tablicy

Przygoda w Literackim Królestwie: przedszkolaki na spotkaniu w bibliotece

W dniu 24 kwietnia 2024 r. do Biblioteki Publicznej w Rzuchowej z wielkim entuzjazmem udała się grupa „Pszczółek”.  Dzieci zostały zaproszone na specjalne wydarzenie przygotowane z myślą o nich - spotkanie z teatrzykiem Kamishibai.

Witajcie w przedszkolu – dni otwarte

W ubiegłym tygodniu, w dniach 16. i 17. kwietnia, Przedszkole Publiczne w Rzuchowej zorganizowało dni otwarte swojej placówki.

„Mała książka wielki człowiek” – Biedroneczki w bibliotece

Mimo deszczowej pogody Biedroneczki udały się w poniedziałek 15 kwietnia do biblioteki na zajęcia zorganizowane przez panią Martę.

IV spotkanie przedszkolaków z grupą muzyczną Jaszczury

W piątek tj. 12 kwietnia przedszkolaki już po raz kolejny uczestniczyły w spotkaniu z muzykami z Pracowni Jaszczur & Przyjaciele.

Dni otwarte w przedszkolu

"Wszystko zaczyna się w przedszkolu..."

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na dni otwarte w naszym przedszkolu 16 i 17 kwietnia 2024r. w godz. 9.30 - 11.00.

Na dzieci czeka wiele atrakcji w postaci zabaw ruchowych, muzycznych, plastycznych itp. Spotkania...